Corsair FRAME 4000D RS Midi torony, fehér
Kód: OBUCRIOBU0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair FRAME 4000D RS Midi torony, fehér| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| SSD formátum | 2,5" |
| Szín | Fehér |
| Alkalmas | Játék |
| Világítás | Nem |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Maximális tápegység hossza | 22 cm |
| Anyag | Műanyag, acél, edzett üveg |
| Porszűrő | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma | 4 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 2 |
| Grafikus kártya maximális hossza | 43 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX, EATX, Mini-ITX |
| Be/ki gomb | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Modell | PC |
| Súly | 10,4 kg |
| Mélység | 490 mm |
| Magasság | 486 mm |
| Szélesség | 239 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Használati utasítás | Igen |
| Elülső hűtő beszerelve | Nem |
| Felső hűtő beszerelve | Nem |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm, 140 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 240, 280 mm, 360 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 200 mm, 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Hátsó hűtő beszerelve | Nem |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Tápegység helye | Alsó |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 10.336 kg |
| EAN vonalkód: | 840440496588 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Szín: | Fehér |
| Alkalmas: | Játék |
| Világítás: | Nem |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Maximális tápegység hossza: | 22 cm |
| Anyag: | Kabát, Acél, Edzett üveg |
| Porszűrő: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 4 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 2 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 43 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, EATX, Mini-ITX |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Modell: | PC |
| Súly: | 10,4 kg |
| Mélység: | 490 mm |
| Magasság: | 486 mm |
| Szélesség: | 239 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Elülső hűtő beszerelve: | Nem |
| Felső hűtő beszerelve: | Nem |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm, 140 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 240, 280 mm, 360 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 200 mm, 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Hátsó hűtő beszerelve: | Nem |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

