Corsair 4500X LX-R RGB edzett üveggel ellátott midi torony, fekete midi torony, fekete
Kód: OBUCRIOBU0149
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair 4500X LX-R RGB edzett üveggel ellátott midi torony, fekete midi torony, fekete| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Modell | PC |
| Formátum | Midi torony |
| Maximális CPU hűtő magasság | 18,5 cm |
| Szín | Fekete |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Maximális tápegység hossza | 25 cm |
| Mélység | 542 mm |
| Magasság | 556 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 360 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 140 mm |
| Telepített felső ventilátorok | 2x 140 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 360 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok | 2x 140 mm |
| Beszerelt alsó ventilátorok | 1x 120 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 840440402794 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Modell: | PC |
| Formátum: | Midi torony |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Maximális tápegység hossza: | 25 cm |
| Mélység: | 542 mm |
| Magasság: | 556 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 360 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 140 mm |
| Telepített felső ventilátorok: | 2x 140 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 360 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok: | 2x 140 mm |
| Beszerelt alsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

