Corsair 2500X RGB Micro Tower fehér
Kód: OBUCRIOBU0140
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair 2500X RGB Micro Tower fehér| Grafikus kártya maximális hossza | 40 cm |
| Világítás | Igen |
| Modell | PC |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Anyag | Műanyag, acél, edzett üveg |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX |
| Bővítőhelyek száma | 4 |
| Alkalmas | Játék |
| Szín | Fehér |
| Maximális CPU hűtő magasság | 18 cm |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Formátum | Mikro torony |
| Szélesség | 304 mm |
| Mélység | 469 mm |
| Súly | 13,9 kg |
| Magasság | 376 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 11.3 kg |
| EAN vonalkód: | 840006674993 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 40 cm |
| Világítás: | Igen |
| Modell: | PC |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Anyag: | Kabát, Acél, Edzett üveg |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Alkalmas: | Játék |
| Szín: | Fehér |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Formátum: | Mikro torony |
| Szélesség: | 304 mm |
| Mélység: | 469 mm |
| Súly: | 13,9 kg |
| Magasság: | 376 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

