Cocoon utazószett dupla függőágyhoz, cipruszöld
Kód: HILCO4HAM0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cocoon utazószett dupla függőágyhoz, cipruszöld| Szín | Zöld |
| Sátor | Nem |
| Anyag | Poliészter, Nejlon |
| Mosás típusa | Mosógépben mosható |
| Maximális teherbírás | 180 kg |
| Maximális terhelés | 180 kg |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| Maximális mosási hőmérséklet | 30°C |
| Modell | Függőágy |
| Mosható | Igen |
| Csomagolási mélység | 100 mm |
| Súly | 670 g |
| Szélesség | 2850 mm |
| Mélység | 1900 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Csomag magassága | 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hammocks |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 799696116408 |
| Szín: | Zöld |
| Sátor: | Nem |
| Anyag: | Poliészter, Nejlon |
| Mosás típusa: | Mosógépben mosható |
| Maximális teherbírás: | 180 kg |
| Maximális terhelés: | 180 kg |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| Maximális mosási hőmérséklet: | 30°C |
| Modell: | Függő függőágy |
| Mosható: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 100 mm |
| Súly: | 670 g |
| Szélesség: | 2850 mm |
| Mélység: | 1900 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomag magassága: | 200 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

