Cocoon utazó szett, egyszemélyes függőágy, kék, hold motívummal
Kód: HILCO4HAM0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cocoon utazó szett, egyszemélyes függőágy, kék, hold motívummal| Mosható | Igen |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| Sátor | Nem |
| Anyag | Nejlon |
| Csuklós | Igen |
| Maximális teherbírás | 180 kg |
| Modell | Függőágy |
| Mosás típusa | Mosógépben mosható |
| Szín | Kék |
| Maximális mosási hőmérséklet | 30°C |
| Mélység | 1500 mm |
| Szélesség | 2850 mm |
| Súly | 350 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hammocks |
|---|---|
| Súly: | 0.605 kg |
| EAN vonalkód: | 799696116354 |
| Mosható: | Igen |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| Sátor: | Nem |
| Anyag: | Nejlon |
| Csuklós: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 180 kg |
| Modell: | Függő függőágy |
| Mosás típusa: | Mosógépben mosható |
| Szín: | Kék |
| Maximális mosási hőmérséklet: | 30°C |
| Mélység: | 1500 mm |
| Szélesség: | 2850 mm |
| Súly: | 350 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

