CAMELBAK Hydrobak Light kerékpáros hátizsák
Kód: SURCMLTPO0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CAMELBAK Hydrobak Light kerékpáros hátizsák| Fő termék színe | Fekete |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Szíj | Igen |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A, Biszfenol F (BPF), Biszfenol S (BPS) |
| Állítható pántok | Igen |
| Nem típusa | Bármely nem |
| Tevékenység | Kerékpározás |
| Öv | Nem |
| Szellőzés | Igen |
| Magasság | 350 mm |
| Belső kapacitás | 2,5 liter |
| Szélesség | 230 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy megakadályozza a tartalom elvesztését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.39 kg |
| EAN vonalkód: | 886798059068 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Szíj: | Igen |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A, Biszfenol F (BPF), Biszfenol S (BPS) |
| Állítható pántok: | Igen |
| Nem típusa: | Bármely nem |
| Tevékenység: | Kerékpározás |
| Öv: | Nem |
| Szellőzés: | Igen |
| Magasság: | 350 mm |
| Belső kapacitás: | 2,5 liter |
| Szélesség: | 230 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

