CALIBRA Dog Premium Line Puppy&Junior Chicken - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Dog Premium Line Puppy&Junior Chicken - suché krmivo pro psy - 12kg| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 12 kg |
| Řada | CALIBRA Life |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Období růstu |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bezlepkový | Ne |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 30% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubý popel | 7,2% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062088929 |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Řada: | CALIBRA Life |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Období růstu |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bezlepkový: | Ne |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 30% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Hrubý popel: | 7,2% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

