Buzer LEATT Chest Protector 3.5, Černá
Kód: SIRLE1OCH0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buzer LEATT Chest Protector 3.5, Černá| Věk | Dospělý |
| Konstrukce | Tvrdá skořápka |
| Typ produktu | Chránič hrudníku a zad |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Specifické vlastnosti | Ochrana Leatt®: 7/25 bodů, pěna 3DF AirFit, 3D design, systém BraceOn |
| Ventilace | Ano |
| Velikost (S/M/L) | M/L |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Certifikace | Front EN1621-3 Level 1, Back EN1621-2 Level 1, FFM |
| Hmotnost | 750 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Protectors |
|---|---|
| Súly: | 1.22 kg |
| EAN vonalkód: | 6009699073542 |
| Kor: | Felnőtt |
| Építés: | Kemény héj |
| Terméktípus: | |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Specifikus jellemzők: | |
| Szellőzés: | Igen |
| Méret (S/M/L): | M/L |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Tanúsítvány: | |
| Súly: | 750 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

