BSTech HotMelt csomagolószalag 48*60 m Átlátszó karton 36 db
Kód: ARPBTPTAS0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech HotMelt csomagolószalag 48*60 m Átlátszó karton 36 db| Szalag színe | Átlátszó |
| Ragasztó típusa | HotOld |
| Szélesség | 48 mm |
| Hossz | 60 méter |
| Összeg | 36 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wrapping tapes |
|---|---|
| Súly: | 5.035 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868660371 |
| Szalag színe: | Átlátszó |
| Ragasztó típusa: | HotMeld |
| Szélesség: | 48 mm |
| Hossz: | 60 méter |
| Összeg: | 36 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

