BEZDRÁTOVÝ REPRODUKTOR BLUETOOTH W-KING D10 70W ČERNÝ
Kód: AKGWKIGLO0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BEZDRÁTOVÝ REPRODUKTOR BLUETOOTH W-KING D10 70W ČERNÝ| Napětí baterie | 15 V |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Doba nabíjení baterie | 4,5 h |
| Kapacita baterie | 15600 mAh |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX6 |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 70 W |
| Šířka | 324 mm |
| Výška | 148 mm |
| Hloubka | 146 mm |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Vstup AUX | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Ne |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
| FM rádio | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS02: Hořlavý |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 3.566 kg |
| EAN vonalkód: | 6958917501025 |
| Akkumulátor feszültsége: | 15 V |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 20 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Szín: | Fekete |
| RMS teljesítmény: | 70 W |
| Szélesség: | 324 mm |
| Magasság: | 148 mm |
| Mélység: | 146 mm |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| AUX bemenet: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| FM-rádió: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS02: Tűzveszélyes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

