Bezdrátový ovladač SONY DualSense Edge V2 bílý, PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0091
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátový ovladač SONY DualSense Edge V2 bílý, PlayStation 5| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Vestavěný |
| Hmotnost | 325 g |
| Výška | 106 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Konektor USB | USB typu C |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth/USB |
| Návod | Ano |
| Krytka na objektiv součástí balení | Ano |
| Ochranné pouzdro | Ano |
| Kabel USB | Ano |
| Gamepad | Ano |
| Vyměnitelné uzávěry | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Analogové páčky | Ano |
| Vzdálenost pro záznam | 10 m |
| Podporované herní platformy | PlayStation 5 |
| Počet tlačítek | 22 |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Vestavěný touchpad | Ano |
| Reflexní vibrace | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Hlavní barva produktu | Bílá |
| Typ zařízení | Gamepad |
| Přizpůsobitelná tlačítka | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 711719586654 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Beépített |
| Súly: | 325 g |
| Magasság: | 106 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Mélység: | 66 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Eszközinterfész: | Bluetooth/USB |
| Utasítás: | Igen |
| Lencsevédő mellékelve: | Igen |
| Védőtok: | Igen |
| USB-kábel: | Igen |
| Játékvezérlő: | Igen |
| Cserélhető kupakok: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Analóg karok: | Igen |
| Felvételi távolság: | 10 méter |
| Támogatott játékplatformok: | PlayStation 5 |
| Gombok száma: | 22 |
| Mikrofon némítása: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített érintőpad: | Igen |
| Reflex rezgések: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Fő termék színe: | Fehér |
| Eszköztípus: | Játékvezérlő |
| Testreszabható gombok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

