Beyerdynamic DT 770 PRO fejhallgató kábel, fejre helyezhető, zenei kábel, fekete
Kód: MISBYESLU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 770 Pro Sluchátka Kabel Přes hlavu Hudba Černá| Typ produktu | Studiová sluchátka |
| Hmotnost | 270 g |
| Dosah bezdrátového spojení | 3 m |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Hudba |
| Kód harmonizovaného systému | 85183000 |
| Frekvence sluchátek | 5 - 35000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 96 dB |
| Impedance | 80 ohm |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 0,2% |
| Akustický systém | Zavřené |
| Maximální vstupní výkon | 100 mW |
| Typ mikrofonu | Není dostupný |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.56 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118474743 |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Súly: | 270 g |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 3 méter |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85183000 |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 35000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége: | 96 dB |
| Impedancia: | 80 ohm |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 0,2% |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Maximális bemeneti teljesítmény: | 100 mW |
| Mikrofon típusa: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

