Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II - otevřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II - otevřená studiová sluchátka| Hmotnost (bez kabelu) | 376 g |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Délka kabelu | 3 m x 1; 5 m x 1 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Typ produktu | Sluchátka |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Studio |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Obsah balení | Audio x 2 kabely, Adaptér 6,35 mm x 1, Sluchátka, Přenosné pouzdro, Sluchátka x 2 |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Frekvence sluchátek | 5 - 40000 Hz |
| Impedance | 30 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118001550 |
| Levehető kábel: | Igen |
| Kábelhossz: | |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Stúdió |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| A csomag tartalma: | 2 db audiokábel, 1 db 6,35 mm-es adapter, Fejhallgatók, Hordozható tok |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 40000 Hz |
| Impedancia: | 30 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

