ASUS PRIME A620M-K AMD A620 foglalat AM5 Micro ATX alaplap
Kód: PLYASUAM50033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PRIME A620M-K AMD A620 foglalat AM5 Micro ATX alaplap| Processzor gyártója | AMD |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Támogatott processzorfoglalatok | AM5 foglalat |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Ethernet interfész típusa | Gigabit Ethernet, Gyors Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD A620 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Mélység | 221 mm |
| Szélesség | 226 mm |
| Csomag szélessége | 260 mm |
| Csomag magassága | 51,5 mm |
| Csomagolási mélység | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt | 920 g |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4800, 6200, 5400, 6400, 5200, 5600, 6000, 5800, 5000 |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| ECC kompatibilitás | Nem ECC |
| Maximális belső memória | 96 GB |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést az elektronika károsodásának elkerülése érdekében., Ne szerelje szét, mert ez károsíthatja a belső alkatrészeket és érvénytelenítheti a garanciát. |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 5 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| PS/2 portok száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387242087 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet, Gyors Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD A620 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Mélység: | 221 mm |
| Szélesség: | 226 mm |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
| Csomag magassága: | 51,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 920 g |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800, 6200, 5400, 6400, 5200, 5600, 6000, 5800, 5000 |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Maximális belső memória: | 96 GB |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 5 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

