ASUS P12R-E Intel C256 LGA 1200 (H5 foglalat) ATX szerver alaplap
Kód: PLGASUSIN0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS P12R-E Intel C256 LGA 1200 (H5 foglalat) ATX szerver alaplap| Processzor gyártója | Intel |
| Kompatibilis processzorok | Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Processzorfoglalat | LGA 1200 (H5 foglalat) |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel C256 |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Alaplap típusa | ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása | Ventilátor, processzor |
| Szélesség | 305 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag magassága | 78 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,5 kg |
| Csomag szélessége | 341 mm |
| Csomagolási mélység | 281 mm |
| Súly | 800 g |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 2933, 3200, 2666 |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások | 8 GB, 32 GB, 16 GB |
| Támogatott memória órajel (max.) | 3200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus kártya család | ASPEED |
| Beépített grafikus adapter memória | 64 MB |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–50 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Biztosítson megfelelő szellőzést a túlmelegedés és az esetleges károsodás elkerülése érdekében., Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést a készülék károsodásának elkerülése érdekében., Ez a termék elektromos alkatrészeket tartalmaz - a sérülések elkerülése érdekében a telepítés során legyen óvatos. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| PCI Express x8 (3.x generáció) bővítőhelyek | 2 |
| PCI Express x8 bővítőhelyek (4.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 10 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma | 8 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| SATA III csatlakozók száma | 8 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 1 |
| Ventilátor csatlakozó | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.51 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081420217 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Processzorfoglalat: | LGA 1200 (H5 foglalat) |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel C256 |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Ventilátor, Processzor |
| Szélesség: | 305 mm |
| Magasság: | 68 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag magassága: | 78 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,5 kg |
| Csomag szélessége: | 341 mm |
| Csomagolási mélység: | 281 mm |
| Súly: | 800 g |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 2933, 3200, 2666 |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások: | 8 GB, 32 GB, 16 GB |
| Támogatott memória órajel (max.): | 3200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus kártyacsalád: | ASPEED |
| Beépített grafikus adapter memória: | 64 MB |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–50 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson megfelelő szellőzést a túlmelegedés és az esetleges károsodás elkerülése érdekében., Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását., Ez a termék elektromos alkatrészeket tartalmaz - a sérülések elkerülése érdekében a telepítés során legyen óvatos. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x8 (3.x generáció) bővítőhelyek: | 2 |
| PCI Express x8 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 10 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma: | 8 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 8 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| Ventilátor csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

