Asus Google Met Home GQE20A-G5003UN szett
Kód: VKOASUVKO0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asus Google Met Home GQE20A-G5003UN szett| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Wi-Fi | Igen |
| Bemeneti feszültség | 19 V |
| Jelenlegi | 0,3 A |
| Energiafogyasztás | 90 W |
| Magasság | 29,5 mm |
| Súly | 926 g |
| Szélesség | 284 mm |
| Mélység | 135 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 2 |
| RJ-45 portok száma | 1 |
| Thunderbolt 4 portok száma | 1 |
| RAM-kapacitás | 4 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 256 GB |
| Adathordozó típusa | SSD-meghajtó |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba, a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a vízzel és a magas páratartalommal való érintkezést. |
| Processzor modell | i5-1335U |
| Processzorgeneráció | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Videoconferencing |
|---|---|
| Súly: | 9.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387800492 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 19 V |
| Jelenlegi: | 0,3 A |
| Energiafogyasztás: | 90 W |
| Magasság: | 29,5 mm |
| Súly: | 926 g |
| Szélesség: | 284 mm |
| Mélység: | 135 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| RJ-45 portok száma: | 1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Adathordozó típusa: | SSD-meghajtó |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Nem szabad a hagyományos szemetesbe dobni, a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a vízzel és a magas páratartalommal való érintkezést. |
| Processzor modell: | i5-1335U |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

