Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX alaplap
Kód: PLYASRAM50011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX alaplap| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| LAN-vezérlő | Sárkány RTL8125BG |
| Wi-Fi | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplap típusa | ATX |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 6400, 6800, 6666, 6600 |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| HDCP | Igen |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus kártya | AMD RDNA 2 |
| Grafikus kártya család | AMD |
| Mellékelt kábelek | SATA |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia érvénytelenítését. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA II |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 10, 0, 1 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 7 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| HDMI portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.714 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483940910 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 6400, 6800, 6666, 6600 |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| HDCP: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus kártya: | AMD RDNA 2 |
| Grafikus kártyacsalád: | AMD |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA II |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 7 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

