Arturia MiniLab 3 - MIDI vezérlő billentyűzet, fekete
Kód: IKLAR8MID0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Arturia MiniLab 3 - MIDI vezérlő billentyűzet, fekete| Forrás típusa | USB |
| Háttérvilágítású gombok | Igen |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 25 |
| MIDI billentyűzet billentyűinek száma | 25 kulcs/kulcs |
| Vezérlés típusa | Érintőképernyős, forgógombos, csúszkás |
| Háttérvilágítás színe | Sokszínű |
| Magasság | 50 mm |
| Szélesség | 355 mm |
| Súly | 1,5 kg |
| Mélység | 220 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Hangeffektek | Hadtest |
| Szín | Fekete |
| Mellékelt szoftver | Ableton Live Lite, analóg labor bevezetés |
| MIDI kimenet | Igen |
| Felület | USB |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | MIDI |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 3760033531779 |
| Forrás típusa: | USB |
| Háttérvilágítású gombok: | Igen |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 25 |
| MIDI billentyűzet billentyűinek száma: | 25 kulcs/kulcs |
| Vezérlés típusa: | Érintés, Forgó, Lovas |
| Háttérvilágítás színe: | Sokszínű |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 355 mm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Mélység: | 220 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Hangeffektek: | Hadtest |
| Szín: | Fekete |
| Mellékelt szoftver: | Ableton Live Lite, Analóg labor bevezetés |
| MIDI kimenet: | Igen |
| Felület: | USB |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

