Arrow MH10 Okume Concert Ukulele w/bag - koncertní ukulele s pouzdrem
Kód: UKUAR5KON0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Arrow MH10 Okume Concert Ukulele w/bag - koncertní ukulele s pouzdrem| Značky polohy | Patnáctý, Pátý, Sedmnáctý, Dvanáctý, Sedmý, Desátý |
| Pouzdro | Ano |
| Typ produktu | Koncertní ukulele |
| Nahoru | Okoume |
| Počet prahových hodnot | 18 |
| Typ řetězce | Nylon |
| Korpus | Koncert |
| Snímač | Ne |
| Počet řetězců | 4 |
| Barva | Přírodní dřevo |
| Griffin | Okoume |
| Zadní a boční | Okoume |
| Šíře ořechu | 3,4 cm |
| Měřicí deska | 14.84" (37,7 cm) |
| Varování | Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Vyvarujte se nárazů, které by mohly přístroj poškodit., Chraňte před extrémními teplotami. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Concert |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 5902349392479 |
| Helyszínjelzők: | Tizenötödik, Ötödik, Tizenhetedik, Tizenkettedik, Hetedik, Tizedik |
| Ház: | Igen |
| Terméktípus: | |
| Fel: | Okoume |
| Küszöbértékek száma: | 18 éves |
| Karakterlánc típusa: | Nejlon |
| Korpusz: | |
| Érzékelő: | Nem |
| Láncok száma: | 4 |
| Szín: | Természetes fa |
| Anya szélessége: | |
| Mérőtábla: | |
| Figyelmeztetés: | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

