ADDVENA Boosted by superfoods Adult Medium/Large Marhahús - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPAD1KAS0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Boosted by superfoods Adult Medium/Large Marhahús - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Súly | 2,5 kg |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Gabonaintolerancia, Izomtömeg-védelem, Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor, Emésztőrendszer-védelem, Bőr és szőrzet, Szorongás, Erős immunitás, Általános egészség |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Marhahús |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Gluténmentes, Emésztéstámogatás, Csirkementes, Haj- és bőrmentes, Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Általános egészség, Ételérzékenység |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 2,9% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Fehérjék | 28,1% |
| Zsírtartalom | 15,1% |
| Durva hamu | 6,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581863 |
| Súly: | 2,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Izomtömeg-védelem, Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor, Az emésztőrendszer védelme, Bőr és szőrzet, Aggódó, Erős immunitás, Általános egészségi állapot |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Marhahús |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Emésztés támogatása, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Fehérjék: | 28,1% |
| Zsírtartalom: | 15,1% |
| Durva hamu: | 6,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

