ADDVENA A természet ereje Senior Kistestű Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10kg
Kód: DLSAD1ZWI0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA A természet ereje Senior Kistestű Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10kg| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Bárány |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunrendszer támogatása, Ízületek támogatása, Monoproteinek, Túlsúly, Izomépítés |
| Cukormentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tanács | ADDVENA A természet ereje |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Erős immunitás, Allergiás, Általános egészség, Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Gabonaintolerancia, Ételallergia, Bőr és szőrzet, Emésztőrendszer védelme, Ételintolerancia csökkentése |
| Súly | 10 kg |
| Az állat kora | Idősebb |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 4,8% |
| Fehérjék | 22% |
| Durva hamu | 7,3% |
| Zsírtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581788 |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Bárány |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Ízületi támogatás, Monoproteinek, Túlsúly, Izomépítés |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tanács: | ADDVENA A természet ereje |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Erős immunitás, Allergiás, Általános egészségi állapot, Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Gabonaintolerancia, Ételallergia, Bőr és szőrzet, Az emésztőrendszer védelme, Az ételintolerancia csökkentése |
| Súly: | 10 kg |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 4,8% |
| Fehérjék: | 22% |
| Durva hamu: | 7,3% |
| Zsírtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

