WIEJSKA ZAGRODA Lamb with krill - suché krmivo pro kočky - 5kg
Kód: DLKWZAKAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Lamb with krill - suché krmivo pro kočky - 5kg| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 5 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popel | 8% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Bílkoviny | 44% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342293088 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popel: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Bílkoviny: | 44% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

