Wiatrówka pistolet Umarex DX17 kal. 4,5 mm EKP
Kód: STZUMRWIA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Wiatrówka pistolet Umarex DX17 kal. 4,5 mm EKP| Hmotnost | 439 g |
| Délka | 238 mm |
| Délka (cm) (vnější karton) | 71 cm |
| Ráže | 4,5 mm |
| Železnice | 22 mm |
| Kapacita zásobníku | 15 ks |
| Výstupní energie | 2,5 J |
| Bezpečnostní přerušovač | Ručně |
| Postel | Polymer |
| Typ záběru | Diabolo (hřibovité, ploché nebo špičaté) |
| Typ vzduchovky | Spring |
| Barva | Černá |
| Varování | Nemiřte na lidi ani zvířata., Munici skladujte bezpečně a vyvarujte se kontaktu s otevřeným ohněm., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Materiál | Polymer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844573650 |
| Súly: | 439 g |
| Hossz: | 238 mm |
| Hossz (cm) (külső karton): | 71 cm |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Vasúti: | 22 mm |
| Tálca kapacitása: | 15 db |
| Kimeneti energia: | |
| Biztonsági kapcsoló: | Manuálisan |
| Ágy: | Polimer |
| A lövés típusa: | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Légpuska típus: | Tavaszi |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Ne célozzon emberekre vagy állatokra., A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Anyag: | Polimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

