Therabody FG TheraFace Hot & Cold Rings - Black masírovací stroj Obličej Černá
Kód: HIPTHBPIE0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody FG TheraFace Hot & Cold Rings - Black masírovací stroj Obličej Černá| Jednoduché používání | Ano |
| Funkce ohřevu | Ano |
| Počet programů | 2 |
| Správné použití | Obličej |
| Displej | OLED |
| Barva | Černá |
| Doba nabíjení | 0 h |
| Bezkabelový | Ano |
| Hloubka | 95 mm |
| Výška | 67 mm |
| Šířka | 67 mm |
| Hmotnost | 102 g |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 180 g |
| Hloubka balení | 420 mm |
| Výška balení | 255 mm |
| Šířka balení | 220 mm |
| Země původu | Čína |
| Počet kusů v balení | 2 kusů |
| Pouzdro | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Face care |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 810036056786 |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Funkce ohřevu: | Ano |
| Počet programů: | 2 |
| Správné použití: | Obličej |
| Displej: | OLED |
| Barva: | Černá |
| Doba nabíjení: | 0 h |
| Bezkabelový: | Ano |
| Hloubka: | 95 mm |
| Výška: | 67 mm |
| Šířka: | 67 mm |
| Hmotnost: | 102 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Hmotnost včetně balení: | 180 g |
| Hloubka balení: | 420 mm |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Země původu: | Čína |
| Počet kusů v balení: | 2 kusů |
| Pouzdro: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

