Terepjáró kerékpár HUFFY 12" 27631W Disney Princess
Kód: SREHFFROW0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Terepjáró kerékpár HUFFY 12" 27631W Disney Princess| Szín | Rózsaszín |
| Maximális terhelés | 20 kg |
| Célcsoport | Gyerekes |
| Helyes használat | Aszfalt |
| Nem típusa | Lány |
| Fékrendszer | Nem |
| Csomagtartó polcok | Nem |
| Indíték | Disney hercegnők |
| Anyag | Műanyag, Acél |
| Összeszerelt | Igen |
| Kerék típusa | Hab |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Logós kormányburkolat | Igen |
| Kerékméret | 12" |
| Figyelmeztetés | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas az apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 5.6 kg |
| EAN vonalkód: | 324472763110 |
| Szín: | Rózsaszín |
| Maximális terhelés: | 20 kg |
| Célcsoport: | Gyerekes |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Nem típusa: | Lány |
| Fékrendszer: | Nem |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Indíték: | Disney hercegnők |
| Anyag: | Kabát, Acél |
| Összeszerelt: | Igen |
| Kerék típusa: | Hab |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Logós kormányburkolat: | Igen |
| Kerékméret: | 12" |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

