Smartphone Motorola Edge 60 Fusion 8/256 GB 5G Pantone Slipstream (ocelový)
Kód: TKOMOTSZA0625
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Smartphone Motorola Edge 60 Fusion 8/256 GB 5G Pantone Slipstream (ocelový)| Model procesoru | 7300 |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Standardy GSM (2G) | GSM, Edge |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ano |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standard 5G | Sub6, NR |
| Standardy 3G | EVDO, UMTS, HSPA+, CDMA, WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Frekvenční pásmo | Penta pásmo |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 68 W |
| Název barvy | Slipstream |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Barva | Ocel |
| Vodotěsné až do | 1,5 m |
| Základní materiál | Silikon, Plastický |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68, IP69 |
| Hloubka | 7,95 mm |
| Hmotnost | 178 g |
| Výška | 161 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| USB port | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | TurboPower 68 |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Chytrá kontrola | Ano |
| Max. jas displeje (venkovní) | 4500 cd/m² |
| Typ panelu | P-OLED |
| Úhlopříčka displeje | 16,9 cm (6.67") |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Hustota pixelů | 446 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie specifické pro značku | Water touch |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Barevná škála DCI-P3 | 100% |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Rozlišení displeje | 2712 x 1220 px |
| Redukce rozmazání pohybu | Ano |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Poměr obrazovky k tělu | 96,32% |
| Snížení modrého světla | Ano |
| Rychlost odezvy na dotyk | 300 Hz |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Blesk přední kamery | Ne |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Noční režim | Ano |
| Detekce úsměvu | Ano |
| Video stabilizátor | Ano |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Úprava obrazu | Retušování |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Audio zoom | Ano |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | Ano |
| Makrofotografie | Ano |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Ohnisková vzdálenost druhého zadního fotoaparátu | 1,2 cm |
| Panorama | Ano |
| Typ blesku | LED |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,88 |
| Detekce obličeje | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Režim portrétu | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery (technologie Quad Pixel) | 1,4 µm |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Typ snímače | Sony LYTIA 700C |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Ochranné pouzdro | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Počet mikrofonů | 2 |
| FM rádio | Ne |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| Varování | Zařízení nevyhazujte do běžného odpadkového koše, obraťte se na místní sběrnu elektronického odpadu., V případě poškození jednotky se vyhněte přímému kontaktu s kapalinami nebo látkami., Nevystavujte zařízení vysokým teplotám nebo přímému ohni. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS02: Hořlavý |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| Galileo | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Secure User Plane Location (SUPL) | Ano |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Snímač gest | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8033779086960 |
| Processzor modell: | 7300 |
| Processzor típusa: | MediaTek Dimensity |
| Processzormagok száma: | 8 |
| GSM (2G) szabványok: | GSM, Él |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G szabvány: | Sub6, NR |
| 3G szabványok: | EVDO, UMTS, HSPA+, CDMA, WCDMA |
| 4G szabványok: | LTE |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Frekvenciasáv: | Penta zenekar |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| RAM típus: | LPDDR4X |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 68 W |
| Szín neve: | Légcsavarszél |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Szín: | Acél |
| Vízálló akár: | 1,5 méter |
| Alapanyag: | szilikon, Műanyag |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68, IP69 |
| Mélység: | 7,95 mm |
| Súly: | 178 g |
| Magasság: | 161 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | TurboPower 68 |
| Hangutasítások: | Igen |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 4500 cd/m² |
| Panel típusa: | P-OLED |
| Kijelző átlója: | 16,9 cm (6,67") |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Pixelsűrűség: | 446ppi |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Víz érintése |
| Színmélység: | 10 bit |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Kijelző felbontása: | 2712 x 1220 képpont |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 7i |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Képernyő-test arány: | 96,32% |
| Kék fény csökkentése: | Igen |
| Érintési válaszsebesség: | 300 Hz |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Képstabilizátor: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása: | 32MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Képszerkesztés: | Retusálás |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Hangnagyítás: | Igen |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával: | Igen |
| Makrofotózás: | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| A második hátlapi kamera fókusztávolsága: | 1,2 cm |
| Panoráma: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.88 |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Portré mód: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,4 µm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Érzékelő típusa: | Sony LYTIA 700C |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Védőtok: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| FM-rádió: | Nem |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS02: Tűzveszélyes |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP): | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

