Smartphone Honor 600 DS 5G 8/256 zlatý
Kód: TKOHO1SZA0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Smartphone Honor 600 DS 5G 8/256 zlatý| Model procesoru | 7 Gen 4 |
| Typ procesoru | Snapdragon |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Bluetooth | Ano |
| Standard 5G | NR |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Frekvenční pásmo | Dvě pásma |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Zlato |
| Voděodolný | IP68 |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Šířka | 74,7 mm |
| Výška | 156 mm |
| Hmotnost | 185 g |
| Hloubka | 7,8 mm |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Vidlice operačního systému | MagicOS 10 |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | USB 2.0 |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Bezdrátový nabíjecí výkon | 80 W |
| Grafická karta | Adreno 840 |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperCharge |
| Videohovor | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Podpora USB On-The-Go | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Úhlopříčka displeje | 16,7 cm (6.57") |
| Typ panelu | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2780 x 1264 px |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Maximální jas displeje (HDR) | 8000 cd/m² |
| Podpora HDR | Ano |
| Makrofotografie | Ano |
| Digitální zoom | 30x |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| 3D hloubka přední kamery | Ne |
| Rozpoznávání scén pomocí UI | Ano |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Režim portrétu | Ano |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení přední kamery | 50 MP, 8192 x 6144 px |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 200 MP, 16384 x 12288 px |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Režimy nahrávání videa | 2160p |
| Noční režim | Ano |
| Detekce úsměvu | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,9 |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Kapacita baterie | 6400 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Stručný návod | Ano |
| Záruční list | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68, IP69, IP69K |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Infračervený senzor | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gravitační senzor | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 6936520895175 |
| Processzor modell: | 7. generáció 4 |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Bluetooth: | Igen |
| 5G szabvány: | NR |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Frekvenciasáv: | Két zenekar |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Arany |
| Vízálló: | IP68 |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Szélesség: | 74,7 mm |
| Magasság: | 156 mm |
| Súly: | 185 g |
| Mélység: | 7,8 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Operációs rendszer elágazása: | |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | USB 2.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény: | 80 W |
| Grafikus kártya: | Adreno 840 |
| Gyorstöltési technológia: | Túltöltés |
| Videohívás: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| USB On-The-Go támogatás: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Kijelző átlója: | 16,7 cm (6,57") |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző felbontása: | |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Makrofotózás: | Igen |
| Digitális zoom: | 30x |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Portré mód: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Előlapi kamera felbontása: | 50 megapixeles, 8192 x 6144 képpont |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 200 megapixeles, 16384 x 12288 képpont |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Videofelvételi módok: | 2160p |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.9 |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 6400mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Infravörös érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gravitációs érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

