SLUCHÁTKA JVC EARBUDS HA-A3T HAA-3TBU (BEZDRÁTOVÁ, DO UŠÍ, ČERNÁ)
Kód: AKGJVCSBL0076
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SLUCHÁTKA JVC EARBUDS HA-A3T HAA-3TBU (BEZDRÁTOVÁ, DO UŠÍ, ČERNÁ)| Výška balení | 138 mm |
| Šířka balení | 80 mm |
| Hloubka balení | 36 mm |
| Hmotnost včetně balení | 104 g |
| Konektor 3,5 mm | Ne |
| NFC | Ne |
| Maximální provozní vzdálenost | 10 m |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Ano |
| Doporučené použití | Hudba |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Styl nošení | Do ucha |
| Typ sluchátek | Stereofonní, Do uší |
| Ovládání hlasitosti | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typu C |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Nabíjecí konektor USB | Ano |
| LED kontrolka napájení | Ano |
| Bateriový provoz | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem) | 22 h |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Výdrž baterie (max.) | 7,5 h |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Kabel USB | Ano |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 16 ohm |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4975769025723 |
| Csomag magassága: | 138 mm |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 36 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 104 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Nem |
| NFC: | Nem |
| Maximális működési távolság: | 10 méter |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Hangerőszabályzó: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Töltőtok csatlakozó típusa: | USB Type-C |
| Akkumulátor töltési ideje: | 2 óra |
| USB töltőcsatlakozó: | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED: | Igen |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 22 óra |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 7,5 óra |
| Töltőtok: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| USB-kábel: | Igen |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 16 ohm |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

