Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16,8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB typu C 6 GB 128 GB 4050 mAh Černá
Kód: TKOSA1SZA1448
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16,8 cm (6.6") Dual SIM 5G USB typu C 6 GB 128 GB 4050 mAh Černá| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | Snapdragon |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Model procesoru | 778G |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,4 GHz |
| Podporována pásma 4G | 900, 1700, 800, 1500, 2100, 700, 1800, 2500 MHz, 2300, 2600, 1900, 850 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850 MHz, 1700 MHz, 1900, 2100, 900 |
| 2G pásma (primární SIM) | 1800, 1900, 900 MHz, 850 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Podpora pásem 5G | 2500, 2100, 1800, 800, 700, 2300, 3500, 850, 2600, 900 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Modulace | 1024-QAM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| MIMO | Ano |
| NFC | Ano |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standard 5G | Sub6 TDD |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ slotu pro paměťovou kartu | Dedikovaný slot |
| Uživatelská paměť | 101,5 GB |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Voděodolný, Prachuodolný |
| Výška | 168,8 mm |
| Hmotnost | 235 g |
| Šířka | 79,9 mm |
| Hloubka | 9,9 mm |
| Platforma | Android |
| USB port | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ne |
| Konektor USB | USB typu C |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Typ panelu | PLS |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2408 px |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Úhlopříčka displeje | 16,8 cm (6.6") |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Zoom | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps, 1280x720@240fps |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 1080p, 2160p |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Digitální zoom | 10x |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps @HD |
| Volání (4G) | 44 h |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 20 h |
| Kapacita baterie | 4050 mAh |
| Reproduktory | Mono |
| Podporované formáty zvukových souborů | AWB, FLAC, WAV, OGA, 3GA, IMY, RTX, MP3, RTTTL, MXMF, XMF, AMR, MIDI, AAC, OTA, OGG, M4A, Střední |
| Média pro přehrávání | MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4, 3G2, WEBM, M4V |
| Galileo | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| MMS (multimediální zprávy) | Ano |
| SMS | Ano |
| Ano | |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094373486 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Processzor órajelsebessége: | 1,8 GHz |
| Processzor modell: | |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| 4G sávok támogatása: | 900, 1700, 800, 1500, 2100, 700, 1800, 2500 MHz, 2300, 2600, 1900, 850 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1700 MHz, 1900, 2100, 900 |
| 2G sávok (elsődleges SIM): | 1800, 1900, 900 MHz, 850 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G sáv támogatás: | 2500, 2100, 1800, 800, 700, 2300, 3500, 850, 2600, 900 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| NFC: | Igen |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Memóriakártya-nyílás típusa: | |
| Felhasználói memória: | |
| RAM-kapacitás: | 6 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Magasság: | |
| Súly: | 235 g |
| Szélesség: | |
| Mélység: | 9,9 mm |
| Platform: | Android |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL): | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió: | |
| Panel típusa: | PLS |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző átlója: | 16,8 cm (6,6") |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Zoomolás: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps, 1280x720@240fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Videofelvételi módok: | 720p, 1080p, 2160p |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Digitális zoom: | 10x |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Lassított felvétel sebessége: | |
| Hívás (4G): | |
| Kivehető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 20 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 4050mAh |
| Hangszórók: | Monó |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AWB, FLAC, WAV, OGA, 3GA, IMY, RTX, MP3, RTTTL, MXMF, XMF, AMR, MIDI, AAC, OTA, OGG, M4A, Közepes |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4, 3G2, WEBM, M4V |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| MMS (multimédiás üzenetküldés): | Igen |
| SMS: | Igen |
| Email: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

