Samsung Galaxy Watch7 3,81 cm (1,5") AMOLED 44 mm Digitális 480 x 480 px Érintőképernyő Zöld Wi-Fi GPS
Kód: AKGSA1SMA0222
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch7 3,81 cm (1.5") AMOLED 44 mm Digitální 480 x 480 px Dotyková obrazovka Zelená Wi-Fi GPS| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Galileo | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| GPS | Ano |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Stopky | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AWB, OGA, MP3, AMR, OGG, M4A, 3GA, WAV |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Nahrávání hlasu | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Zabudovaný krokoměr | Ano |
| Osobní cíle | Ano |
| Funkce sledování napětí | Ano |
| Předpověď počasí | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Barometr | Ano |
| Kapacita baterie | 425 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Doba nabíjení | 1,3 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Velikost pouzdra na hodinky | 44 mm |
| Materiál pouzdra na hodinky | Hliník |
| Tvar | Kulatý |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Barva pásu | Zelená |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Barva pouzdra na hodinky | Zelená |
| Velikost pásku | M/L |
| Hloubka | 44,4 mm |
| Hmotnost | 33,8 g |
| Tloušťka | 9,7 mm |
| Šířka | 44,4 mm |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Kapacita paměti RAM | 2 MB |
| Poskytovaný operační systém | Wear OS |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Detekce pádu | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Rozlišení displeje | 480 x 480 px |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Hustota pixelů | 327 ppi |
| Úhlopříčka displeje | 3,81 cm (1.5") |
| Typ displeje | Digitální |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Jas displeje | 600 cd/m² |
| Vždy zap. displej | Ano |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Varování | Do not leave the device in high temperature areas. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095660981 |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| GPS: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC, AWB, OGA, MP3, AMR, OGG, M4A, 3GA, WAV |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Hangfelvétel: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Személyes célok: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Barométer: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 425mAh |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Töltési idő: | 1,3 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Óratok mérete: | 44 mm |
| Óratok anyaga: | Alumínium |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Öv színe: | Zöld |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Óratok színe: | Zöld |
| Szalagméret: | M/L |
| Mélység: | 44,4 mm |
| Súly: | 33,8 g |
| Vastagság: | 9,7 mm |
| Szélesség: | 44,4 mm |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| NFC: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| RAM-kapacitás: | 2 MB |
| Biztosított operációs rendszer: | Wear OS |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Esésészlelés: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 480 x 480 képpont |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Pixelsűrűség: | 327ppi |
| Kijelző átlója: | 3,81 cm (1,5") |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző fényereje: | 600 cd/m² |
| Mindig látható: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja a készüléket magas hőmérsékletű helyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

