Samsung Galaxy Watch 8 okosóra, 3,3 cm (1,3") AMOLED, 40 mm-es, digitális, 438 x 438 px, érintőképernyő, 4G, ezüst, Wi-Fi, GPS
Kód: AKGSA1SMA0240
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch 8 3,3 cm (1.3") AMOLED 40 mm Digitální 438 x 438 px Dotyková obrazovka 4G Stříbrná Wi-Fi GPS| GLONASS | Ano |
| Galileo | Ano |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, AWB, 3GA, WAV, AAC, OGA, AMR, OGG, M4A |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Barometr | Ano |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Gyroskop | Ano |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Kapacita baterie | 425 mAh |
| Doba nabíjení | 1,3 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Barva přezky | Stříbrná |
| Barva pouzdra na hodinky | Stříbrná |
| Zadní materiál | Safírové sklo |
| Tvar | Kulatý |
| Velikost pouzdra na hodinky | 40 mm |
| Barva pásu | Bílá |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Materiál pouzdra na hodinky | Hliník |
| Typ uzávěru | Přezkové zapínání s jedním hrotem |
| Šířka | 40,4 mm |
| Hmotnost | 30 g |
| Tloušťka | 8,6 mm |
| Hloubka | 42,7 mm |
| Aplikace pro sportovní aktivity | Samsung Health |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Ano |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Model procesoru | Exynos W1000 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Paměť typu flash | 32 GB |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Wear OS |
| Kapacita paměti RAM | 2000 MB |
| Rozlišení displeje | 438 x 438 px |
| Úhlopříčka displeje | 3,3 cm (1.3") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Jas displeje | 600 cd/m² |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Typ displeje | Digitální |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Vždy zap. displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Hustota pixelů | 327 ppi |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.246 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097481034 |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, AWB, 3GA, WAV, AAC, OGA, AMR, OGG, M4A |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Giroszkóp: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Akkumulátor kapacitása: | 425mAh |
| Töltési idő: | 1,3 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Csat színe: | Ezüst |
| Óratok színe: | Ezüst |
| Hátlap anyaga: | Zafír üveg |
| Arc: | Kerek |
| Óratok mérete: | 40 mm |
| Öv színe: | Fehér |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Óratok anyaga: | Alumínium |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Szélesség: | 40,4 mm |
| Súly: | 30 g |
| Vastagság: | 8,6 mm |
| Mélység: | 42,7 mm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Samsung Egészségügy |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| NFC: | Igen |
| Processzormagok száma: | 5 |
| Processzor modell: | Exynos W1000 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Processzor gyártója: | Samsung |
| Flash memória: | 32 GB |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Wear OS |
| RAM-kapacitás: | 2000 MB |
| Kijelző felbontása: | 438 x 438 képpont |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm (1,3") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 600 cd/m² |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Mindig látható: | Igen |
| Színes kijelző: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 327ppi |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

