Samsung Galaxy Watch 8 Classic (1.34") AMOLED 46 mm Digitální 438 x 438 px Dotykový displej Wi-Fi GPS Černý
Kód: AKGSA1SMA0234
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Watch 8 Classic (1.34") AMOLED 46 mm Digitální 438 x 438 px Dotykový displej Wi-Fi GPS Černý| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| GPS | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Galileo | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, WAV, MP3, OGA, 3GA, OGG, M4A, AWB, AMR |
| Kalendář | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Barometr | Ano |
| Vojenský standard | MIL-STD-810H |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Výdrž baterie (max.) | 40 h |
| Kapacita baterie | 445 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Doba nabíjení | 1,3 h |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Tvar | Kulatý |
| Barva pásu | Černá |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Typ uzávěru | Přezkové zapínání s jedním hrotem |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Barva pouzdra na hodinky | Černá, Stříbrná |
| Materiál pouzdra na hodinky | Hliník |
| Velikost pouzdra na hodinky | 46 mm |
| Zadní materiál | Safírové sklo |
| Barva přezky | Černá |
| Hmotnost | 63,5 g |
| Hloubka | 46 mm |
| Šířka | 46,4 mm |
| Tloušťka | 1,06 cm |
| Aplikace pro sportovní aktivity | Samsung Health |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Kapacita paměti RAM | 2000 MB |
| Model procesoru | Exynos W1000 |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Wear OS |
| Paměť typu flash | 64 GB |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Rozlišení displeje | 438 x 438 px |
| Typ displeje | Digitální |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 3,4 cm (1.34") |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Barevný displej | Ano |
| Jas displeje | 3000 cd/m² |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Varování | Do not leave the device in high temperature areas., Výrobek obsahuje lithiovou baterii, která je nebezpečná pro životní prostředí. Nevyhazujte ji do běžného odpadu., Buďte opatrní při dotyku s baterií, může být horká. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097415527 |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Galilei: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC, WAV, MP3, OGA, 3GA, OGG, M4A, AWB, AMR |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 40 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 445mAh |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Töltési idő: | 1,3 óra |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Arc: | Kerek |
| Öv színe: | Fekete |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Óratok színe: | Fekete, Ezüst |
| Óratok anyaga: | Alumínium |
| Óratok mérete: | 46 mm |
| Hátlap anyaga: | Zafír üveg |
| Csat színe: | Fekete |
| Súly: | 63,5 g |
| Mélység: | 46 mm |
| Szélesség: | 46,4 mm |
| Vastagság: | 1,06 cm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Samsung Egészségügy |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| RAM-kapacitás: | 2000 MB |
| Processzor modell: | Exynos W1000 |
| Processzor gyártója: | Samsung |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Wear OS |
| Flash memória: | 64 GB |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 438 x 438 képpont |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 3000 cd/m² |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja a készüléket magas hőmérsékletű helyen., A termék lítium akkumulátort tartalmaz, amely veszélyes a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba., Legyen óvatos az akkumulátor megérintésekor, forró lehet. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

