Samsung Galaxy S25 Ultra 17,5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB typu C 12 GB 512 GB 5000 mAh Modrá, Stříbrná, Titanová
Kód: TKOSA1SZA1775
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S25 Ultra 17,5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB typu C 12 GB 512 GB 5000 mAh Modrá, Stříbrná, Titanová| Model procesoru | 8 Elite |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,47 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Řada procesorů s umělou inteligencí | Qualcomm |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Modulace | 4096-QAM |
| Datová rychlost 4G (max.) | 2000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podporována pásma 4G | 1800, 1900, 2600, 900, 800, 2300, 700, 2100, 2500 MHz, 850 |
| NFC | Ano |
| MIMO | Ano |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Podpora pásem 5G | 2500, 3500, 1800, 2100, 2300, 3700, 850, 700, 2600, 800, 1500 MHz, 900, 1900 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 2100, 850, 900 MHz, 1900 |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Rychlost přenosu dat 5G (max.) | 4,66 Gbit/s |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | WCDMA, UMTS |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Barva | Titanová, Stříbrná, Modrá |
| Výška | 162,8 mm |
| Hmotnost | 218 g |
| Hloubka | 8,2 mm |
| Šířka | 77,6 mm |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Vidlice operačního systému | One UI 7.0 |
| Platforma | Android |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB port | Ano |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 17,5 cm (6.9") |
| Rozlišení displeje | 3120 x 1440 px |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Jas displeje | 1500 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Typ panelu | AMOLED |
| Hustota pixelů | 500 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Technologie specifické pro značku | Stále zapnutý displej |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Digitální zoom | 100x |
| Velikost pixelů čtvrté zadní kamery | 1,12 µm |
| Optický zoom | 10x |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/2.52" |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 4320p, 1080p, 2160p |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.2" |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 10 MP |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Režim portrétu | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Rozlišení zadní kamery | 200 MP |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 3,4 |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 120° |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 1,9 |
| Zorné pole zadní kamery | 85° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 22° |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/2.52" |
| Panorama | Ano |
| Typ blesku | LED |
| Noční režim | Ano |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.3" |
| Rozlišení videa | 4320 x 7680 px |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps in FHD, 120fps in UHD |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| AC adaptér | Ne |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, RTTTL, APE, XMF, AWB, 3GA, IMY, MXMF, OTA, WAV, OGG, M4A, Střední, DFF, RTX, AAC, AMR, MIDI, FLAC, DSF, OGA |
| Média pro přehrávání | 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, M4V, AVI, MP4 |
| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Galileo | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Barometr | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.39 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095862095 |
| Processzor modell: | 8 Elit |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,47 GHz |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Mesterséges intelligenciával ellátott processzorok sorozata: | Qualcomm |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Moduláció: | 4096-QAM |
| 4G adatsebesség (max.): | 2000 Mbps |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 1900, 2600, 900, 800, 2300, 700, 2100, 2500 MHz, 850 |
| NFC: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G szabvány: | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 5G sáv támogatás: | 2500, 3500, 1800, 2100, 2300, 850, 700, 2600, 800, 1500 MHz, 900, 1900 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 2100, 850, 900 MHz, 1900 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 5G adatátviteli sebesség (max.): | 4,66 Gbps |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Szín: | Titán, Ezüst, Kék |
| Magasság: | 162,8 mm |
| Súly: | 218 g |
| Mélység: | 8,2 mm |
| Szélesség: | 77,6 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző átlója: | 17,5 cm (6,9") |
| Kijelző felbontása: | 3120 x 1440 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző fényereje: | 1500 cd/m² |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Pixelsűrűség: | 500 ppi |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Digitális zoom: | 100x |
| Negyedik hátlapi kamera pixelmérete: | 1,12 µm |
| Optikai zoom: | 10x |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,52" |
| Videofelvételi módok: | 720p, 4320p, 1080p, 2160p |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Négy kamera |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | DNG, HEIF, JPEG |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.7 |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| A negyedik hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.4 |
| Portré mód: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Hátsó kamera felbontása: | 200 megapixeles |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 3.4 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 1.9 |
| Hátsó kamera látómezője: | 85° |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 22° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,52" |
| Panoráma: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,3" |
| Videó felbontása: | 4320 x 7680 képpont |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc FHD, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, XMF, AWB, 3GA, IMY, MXMF, OTA, WAV, OGG, M4A, Közepes, DFF, RTX, AAC, AMR, MIDI, FLAC, DSF, OGA |
| Médialejátszás: | 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, M4V, AVI, MP4 |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

