Samsung Galaxy S25 15,8 cm (6,2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Sötétkék
Kód: TKOSA1SZA1777
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S25 15,8 cm (6,2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Sötétkék| Mesterséges intelligenciával ellátott processzorok sorozata | Qualcomm |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | 8 Elit |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,47 GHz |
| 4G adatsebesség (max.) | 2000 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok támogatása | 850, 1800, 2100, 2600 MHz, 800, 1900, 2500, 900, 700 |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| KÍVÜL | Igen |
| 5G adatátviteli sebesség (max.) | 4,66 Gbps |
| 3G szabványok | UMTS, WCDMA |
| 5G szabvány | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 850, 1900, 900, 2100 MHz |
| NFC | Igen |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Moduláció | 4096-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11a) |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| RAM-kapacitás | 12 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Szín | Sötétkék |
| Magasság | 146,9 mm |
| Súly | 162 g |
| Mélység | 7,2 mm |
| Szélesség | 70,5 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Operációs rendszer elágazása | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Platform | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-port | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Pixelsűrűség | 418ppi |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Lekerekített kijelzősarkok | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző átlója | 15,8 cm (6,2") |
| Panel típusa | AMOLED |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje | 1500 cd/m² |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Panoráma | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Optikai zoom | 3x |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Videofelvételi módok | 720p, 2160p, 1080p, 4320p |
| Képstabilizátor | Igen |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 120° |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 10MP |
| Hátsó kamera látómezője | 85° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 12MP |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/2,55" |
| Előlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,2" |
| Portré mód | Igen |
| Digitális zoom | 30x |
| Éjszakai mód | Igen |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/1,56" |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 36° |
| Videó felbontása | 4320 x 7680 képpont |
| Előlapi kamera látómezője | 80° |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Támogatott kamerakép-formátumok | DNG, HEIF, JPEG |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,94" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.4 |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1 µm |
| Lassított felvétel sebessége | 240 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| Akkumulátor kapacitása | 4000mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok | RTX, OGA, AAC, MXMF, AMR, MIDI, XMF, 3GA, IMY, FLAC, DSF, WAV, AWB, MP3, RTTTL, APE, OTA, OGG, M4A, közepes, DFF |
| Médialejátszás | 3G2, WEBM, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| GPS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Barométer | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095852256 |
| Mesterséges intelligenciával ellátott processzorok sorozata: | Qualcomm |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor modell: | 8 Elit |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,47 GHz |
| 4G adatsebesség (max.): | 2000 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok támogatása: | 850, 1800, 2100, 2600 MHz, 800, 1900, 2500, 900, 700 |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| 5G adatátviteli sebesség (max.): | 4,66 Gbps |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| 5G szabvány: | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 1900, 900, 2100 MHz |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Moduláció: | 4096-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Szín: | Sötétkék |
| Magasság: | 146,9 mm |
| Súly: | 162 g |
| Mélység: | 7,2 mm |
| Szélesség: | 70,5 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Pixelsűrűség: | 418ppi |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző átlója: | 15,8 cm (6,2") |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző felbontása: | 2340 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje: | 1500 cd/m² |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Panoráma: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Optikai zoom: | 3x |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Videofelvételi módok: | 720p, 2160p, 1080p, 4320p |
| Képstabilizátor: | Igen |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Hátsó kamera látómezője: | 85° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,55" |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Portré mód: | Igen |
| Digitális zoom: | 30x |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 36° |
| Videó felbontása: | 4320 x 7680 képpont |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | DNG, HEIF, JPEG |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,94" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.4 |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1 µm |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Akkumulátor kapacitása: | 4000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | RTX, OGA, AAC, MXMF, AMR, MIDI, XMF, 3GA, IMY, FLAC, DSF, WAV, AWB, MP3, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, OTA, OGG, M4A, Közepes, DFF |
| Médialejátszás: | 3G2, WEBM, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

