Samsung Galaxy Buds4 Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Do ucha Hovory/hudba Bluetooth Bílá
Kód: AKGSA1SBL0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Buds4 Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Do ucha Hovory/hudba Bluetooth Bílá| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 4,5 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 2,5 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Hmotnost pravého sluchátka | 4,6 g |
| Hmotnost levého sluchátka | 4,6 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 51 x 51 x 28,3 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 45,1 g |
| Profily Bluetooth | SBC, AAC, LC3, SSC |
| Bluetooth | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth | 6.1 |
| Technologie virtuálního prostředí | 360° zvuk |
| Virtuální prostorový zvuk | Ano |
| Adaptivní ekvalizér | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Typ sluchátek | Stereofonní, Do uší |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Základní materiál | Kov |
| Oblast trhu | Koncový uživatel |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Barva | Bílá |
| Styl nošení | Do ucha |
| Ovládání hlasitosti | Dotyk |
| Typ řídicí jednotky | On-ear control unit |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / s ANC) | 24 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / bez ANC) | 30 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 5 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC) | 6 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ nabíjecího pouzdra | Kabelový a bezdrátový |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typu C |
| AC adaptér | Ne |
| Stručný návod | Ano |
| Množství | 1 |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Potlačení šumu | Ano |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Ovladač jednotky | 1,1 cm |
| Počet mechanik | 2 |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Počet mikrofonů | 6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.123 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097998167 |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 4,5 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 2,5 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| A jobb fülhallgató súlya: | 4,6 gramm |
| A bal fülhallgató súlya: | 4,6 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | |
| Töltőtok súlya: | |
| Bluetooth profilok: | SBC, AAC, LC3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | |
| Virtuális környezeti technológia: | |
| Virtuális surround hangzás: | Igen |
| Adaptív hangszínszabályzó: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Alapanyag: | Fém |
| Piacterület: | Végfelhasználó |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín: | Fehér |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Hangerőszabályzó: | Érintés |
| Vezérlőegység típusa: | Fülre szerelhető vezérlőegység |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal / ANC-vel): | 24 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal/ANC nélkül): | 30 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel): | 5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 6 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Töltőtok típusa: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Töltőtok csatlakozó típusa: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Töltőtok: | Igen |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Vezérlő típusa: | Dinamikus |
| Egységvezérlő: | 1,1 cm |
| Szerelők száma: | 2 |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
| Mikrofonok száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

