Samsung Galaxy Buds 4 Sluchátka s mikrofonem True Wireless Stereo (TWS) Do ucha Hovory/hudba USB typu C Bluetooth Černá
Kód: AKGSA1SBL0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Buds 4 Sluchátka s mikrofonem True Wireless Stereo (TWS) Do ucha Hovory/hudba USB typu C Bluetooth Černá| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Šířka | 18,3 mm |
| Hmotnost | 4,6 g |
| Výška | 30,5 mm |
| Hloubka | 19,3 mm |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 51 x 28,3 x 51 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 45,1 g |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 6.1 |
| USB konektivita | Ano |
| USB konektor | USB typu C |
| Technologie propojení | True Wireless Stereo (TWS) |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Typ sluchátek | Stereofonní, Do uší |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Doba nabíjení baterie (nabíjecí pouzdro) | 1,29 h |
| Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro) | 515 mAh |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC) | 6 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 5 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / s ANC) | 24 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / bez ANC) | 30 h |
| Kapacita baterie | 45 mAh |
| Bateriový provoz | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 1,13 h |
| AC adaptér | Ne |
| Kapacita nabíjecího pouzdra | 515 mAh |
| Potlačení šumu | Ano |
| Redukce šumu | Ano |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Ovladač jednotky | 1,1 cm |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097998563 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szélesség: | 18,3 mm |
| Súly: | 4,6 gramm |
| Magasság: | 30,5 mm |
| Mélység: | 19,3 mm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | |
| Töltőtok súlya: | |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Szín: | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok): | |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 6 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel): | 5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal / ANC-vel): | 24 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal/ANC nélkül): | 30 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 45mAh |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Egységvezérlő: | 1,1 cm |
| MEMS (mikroelektromechanikus rendszer) mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 3 |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

