Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 USB typu C 8 GB 256 GB 5000 mAh Modrá
Kód: TKOSA1SZA2096
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 USB typu C 8 GB 256 GB 5000 mAh Modrá| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,9 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Bluetooth | Ano |
| MIMO | Ano |
| Modulace | 1024-QAM |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1900, 900, 850, 2100 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Ano |
| Podporována pásma 4G | 2600 MHz, 900, 1800, 2500, 2100, 2300, 1900, 850, 800, 1500, 700 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Podpora pásem 5G | 2300, 3700 MHz, 1800, 900, 700, 2500, 2100, 2600, 800, 850, 3500 MHz |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Název barvy | Awesome Icyblue |
| Barva | Modrá |
| Výška | 161,5 mm |
| Šířka | 76,8 mm |
| Hloubka | 6,9 mm |
| Hmotnost | 179 g |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Vidlice operačního systému | One UI 8.5 |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 px |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Hustota pixelů | 382 ppi |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED Plus |
| Digitální zoom | 10x |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.2" |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Režim portrétu | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/5.0" |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ano |
| Typ blesku | LED |
| Makrofotografie | Ano |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.56" |
| Noční režim | Ano |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 78° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 123° |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/3.2" |
| Zorné pole zadní kamery | 84° |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Velikost pixelů zadní kamery (technologie Quad Pixel) | 1,12 µm |
| Velikost pixelu třetí zadní kamery (technologie Quad Pixel) | 1,12 µm |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps in HD |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, RTTTL, WAV, FLAC, 3GA, IMY, AMR, MIDI, RTX, XMF, AWB, OGG, M4A, Střední, MXMF, OTA, OGA, AAC |
| Média pro přehrávání | MKV, 3GP, FLV, M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Galileo | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 3120 min |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.328 kg |
| EAN vonalkód: | 8806099025885 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,9 GHz |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Bluetooth: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 900, 850, 2100 MHz |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| NFC: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 2600 MHz, 900, 1800, 2500, 2100, 2300, 1900, 850, 800, 1500, 700 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 3700 MHz, 1800, 900, 700, 2500, 2100, 2600, 800, 850 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Szín neve: | |
| Szín: | Kék |
| Magasság: | 161,5 mm |
| Szélesség: | 76,8 mm |
| Mélység: | 6,9 mm |
| Súly: | 179 g |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Operációs rendszer elágazása: | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Pixelsűrűség: | 382ppi |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus+ |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Super AMOLED Plus |
| Digitális zoom: | 10x |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5.0" |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Panoráma: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Makrofotózás: | Igen |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Éjszakai mód: | Igen |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 78° |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 123° |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,12 µm |
| Harmadik hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,12 µm |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc HD minőségben |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, RTTTL, WAV, FLAC, 3GA, IMY, AMR, MIDI, RTX, XMF, AWB, OGG, M4A, Közepes, MXMF, OTA, OGA, AAC |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, FLV, M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3120 perc |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

