Samsung Galaxy A56 5G Enterprise Edition 17 cm (6.7") Dual SIM USB typu C 8 GB 128 GB 5000 mAh Grafit
Kód: TKOSA1SZA1930
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A56 5G Enterprise Edition 17 cm (6.7") Dual SIM USB typu C 8 GB 128 GB 5000 mAh Grafit| Počet jader procesoru | 8 |
| Model procesoru | 1580 |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Takt procesoru | 1,9 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,9 GHz |
| MIMO | Ano |
| Podpora pásem 5G | 2300, 3700 MHz, 800, 700, 2500, 900, 2100, 3500, 1800, 850, 2600 |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850, 1900, 900, 2100 MHz |
| NFC | Ano |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ano |
| Podporována pásma 4G | 1900, 2500, 700, 900, 1800, 2300, 800, 1500, 2600 MHz, 2100, 850 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Modulace | 1024-QAM |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Uživatelská paměť | 106,4 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Název barvy | Awesome Graphite |
| Barva | Grafit |
| Hmotnost | 198 g |
| Výška | 162,2 mm |
| Hloubka | 7,4 mm |
| Šířka | 77,5 mm |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Konektor USB | USB typu C |
| Videohovor | Ano |
| Kompatibilita s naslouchadly | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 px |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Typ panelu | AMOLED |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Makrofotografie | Ano |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@240fps, 3840x2160@30fps |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Digitální zoom | 10x |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 29 h |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Média pro přehrávání | AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, M4V |
| Podporované formáty zvukových souborů | FLAC, AWB, WAV, RTX, OGA, XMF, 3GA, IMY, MXMF, OGG, M4A, Střední, AAC, MP3, RTTTL, AMR, MIDI, OTA |
| Reproduktory | Stereo |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | V případě poškození jednotky se vyhněte přímému kontaktu s kapalinami nebo látkami., Nevystavujte zařízení vysokým teplotám nebo přímému ohni., Zařízení nevyhazujte do běžného odpadkového koše, obraťte se na místní sběrnu elektronického odpadu. |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Galileo | Ano |
| Výdrž baterie na cyklus | 2674 min |
| Třída opravitelnosti | C |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| Výdrž baterie v cyklech | 2000 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Ano | |
| MMS (multimediální zprávy) | Ano |
| SMS | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097293309 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor modell: | 1580 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzor órajelsebessége: | 1,9 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,9 GHz |
| KÍVÜL: | Igen |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 3700 MHz, 800, 700, 2500, 900, 2100, 3500, 1800, 850, 2600 |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 1900, 900, 2100 MHz |
| NFC: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Bluetooth: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 1900, 2500, 700, 900, 1800, 2300, 800, 1500, 2600 MHz, 2100, 850 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Felhasználói memória: | |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szín neve: | Csodálatos grafit |
| Szín: | Grafit |
| Súly: | 198 g |
| Magasság: | 162,2 mm |
| Mélység: | 7,4 mm |
| Szélesség: | 77,5 mm |
| Alkalmazáselosztó platform: | Google Play |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Videohívás: | Igen |
| Hallókészülék-kompatibilitás: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus+ |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Kijelző felbontása: | 2340 x 1080 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Makrofotózás: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1280x720@240fps, 3840x2160@30fps |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Digitális zoom: | 10x |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 29 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Médialejátszás: | AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, M4V |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, AWB, WAV, RTX, OGA, XMF, 3GA, IMY, MXMF, OGG, M4A, Közepes, AAC, MP3, RTTTL, AMR, MIDI, OTA |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS02: Tűzveszélyes, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz. |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 2674 perc |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Email: | Igen |
| MMS (multimédiás üzenetküldés): | Igen |
| SMS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

