Samsung Galaxy A56 17 cm (6,7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Olivazöld
Kód: TKOSA1SZA1831
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A56 17 cm (6,7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Olivazöld| Processzor modell | 1580 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,91 GHz |
| Processzor típusa | Samsung Exynos |
| Processzormagok száma | 8 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| 5G szabvány | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| 4G sávok támogatása | 2100, 1800, 900, 1900, 850, 700, 2600 MHz, 800, 1500 |
| 5G adatátviteli sebesség (max.) | 2,33 Gbps |
| 3G szabványok | UMTS, WCDMA |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| 4G adatsebesség (max.) | 1200 Mbps |
| NFC | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 5G sáv támogatás | 2300, 3700 MHz, 1800, 2500, 850, 800, 2600, 3500, 900, 2100 |
| KÍVÜL | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 45 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc) | 10W |
| USB tápellátás | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP67 |
| Szín | Olajbogyó |
| Szín neve | Csodálatos Olive |
| Magasság | 162,2 mm |
| Szélesség | 77,5 mm |
| Mélység | 7,4 mm |
| Súly | 198 g |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Platform | Android |
| Operációs rendszer elágazása | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Google alkalmazástámogatás | Google Chrome, Gmail, Google Play, YouTube, Google Meet, Google Drive, Google Keresés, Google Térkép |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Képernyőmegosztás | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Arcfelismerés | Igen |
| Kijelző fényereje | 1200 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója | 17 cm (6,7") |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| A képalkotó technológia marketingneve | Szuper AMOLED |
| Pixelsűrűség | 385ppi |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass Victus+ |
| Márkaspecifikus technológiák | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 480 képkocka/másodperc |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Makrofotózás | Igen |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/5.0" |
| Támogatott kamerakép-formátumok | DNG, HEIF, JPEG |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Képstabilizátor | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 5MP |
| Előlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,2" |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Portré mód | Igen |
| Előlapi kamera látómezője | 81° |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 78° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/3.0" |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/1,56" |
| Éjszakai mód | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Panoráma | Igen |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| A második hátsó kamera látómezeje | 123° |
| Lassított felvétel sebessége | 480 képkocka/másodperc HD felbontásban, 240 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,8 óra |
| Hálózati adapter | Nem |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Médialejátszás | MKV, 3GP, 3G2, AVI, MP4, M4V, FLV, WEBM |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| GPS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095983004 |
| Processzor modell: | 1580 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,91 GHz |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 5G szabvány: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 2100, 1800, 900, 1900, 850, 700, 2600 MHz, 800, 1500 |
| 5G adatátviteli sebesség (max.): | 2,33 Gbps |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 4G adatsebesség (max.): | 1200 Mbps |
| NFC: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 3700 MHz, 1800, 2500, 850, 800, 2600, 3500, 900, 2100 |
| KÍVÜL: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Szín: | Olajbogyó |
| Szín neve: | Csodálatos Olive |
| Magasság: | 162,2 mm |
| Szélesség: | 77,5 mm |
| Mélység: | 7,4 mm |
| Súly: | 198 g |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Chrome, Gmail, Google Play, YouTube, Google Meet, Google Drive, Google Keresés, Google Térkép |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Képernyőmegosztás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 1200 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Pixelsűrűség: | 385ppi |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus+ |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 480 képkocka/másodperc |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Makrofotózás: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5.0" |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | DNG, HEIF, JPEG |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera látómezője: | 81° |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 78° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3.0" |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Éjszakai mód: | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Panoráma: | Igen |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 123° |
| Lassított felvétel sebessége: | 480 képkocka/másodperc HD felbontásban, 240 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,8 óra |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, 3G2, AVI, MP4, M4V, FLV, WEBM |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

