Samsung Galaxy A35 5G 16,8 cm (6,6") Hybrid Dual SIM Android 14.4 USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Sötétkék
Kód: TKOSA1SZA1874
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A35 5G 16,8 cm (6,6") Hybrid Dual SIM Android 14.4 USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Sötétkék| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Processzor típusa | Samsung Exynos |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,4 GHz |
| KÍVÜL | Igen |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| SIM-kártya képességei | Hibrid dupla SIM |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| NFC | Igen |
| 3G szabványok | WCDMA, UMTS |
| 5G szabvány | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| Moduláció | 1024-QAM |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1 TB |
| RAM-kapacitás | 6 GB |
| Felhasználói memória | 108 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Szín neve | Félelmetes haditengerészet |
| Szín | Sötétkék |
| Alapanyag | Üveg, Fém |
| Súly | 209 g |
| Magasság | 161,7 mm |
| Mélység | 8,2 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 14 |
| Platform | Android |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| USB-port | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Pixelsűrűség | 389ppi |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass Victus+ |
| Max. kijelző fényerő (kültéri) | 1650 cd/m² |
| A képalkotó technológia marketingneve | Szuper AMOLED |
| Márkaspecifikus technológiák | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Kijelző átlója | 16,8 cm (6,6") |
| Panel típusa | AMOLED |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző fényereje | 1000 cd/m² |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera látómezője | 80° |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Előlapi kamera felbontása | 13 megapixeles |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 8MP |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 120° |
| Képstabilizátor | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Digitális zoom | 10x |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 5MP |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/1,96" |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Éjszakai mód | Igen |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Panoráma | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/5" |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| Makrofotózás | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 78° |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/4" |
| Előlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,06" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Előlapi kamera látómezője | 80° |
| Kivehető akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | WAV, FLAC, MP3, RTTTL, RTX, 3GA, IMY, OTA, AMR, MIDI, MXMF, XMF, OGG, M4A, Mid, AWB, OGA, AAC |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Médialejátszás | M4V, 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Hangszórók | Sztereó |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| BeiDou | Igen |
| GPS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP67 |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095525631 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| KÍVÜL: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| SIM-kártya képességei: | Hibrid dupla SIM |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| NFC: | Igen |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| RAM-kapacitás: | 6 GB |
| Felhasználói memória: | 108 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Szín neve: | Félelmetes haditengerészet |
| Szín: | Sötétkék |
| Alapanyag: | Üveg, fém |
| Súly: | 209 g |
| Magasság: | 161,7 mm |
| Mélység: | 8,2 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-port: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 389ppi |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus+ |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 1650 cd/m² |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző átlója: | 16,8 cm (6,6") |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző fényereje: | 1000 cd/m² |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera látómezője: | 80° |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Digitális zoom: | 10x |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,96" |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Panoráma: | Igen |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5" |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Makrofotózás: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 78° |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/4" |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,06" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Kivehető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, FLAC, MP3, RTTTL, RTX, 3GA, IMY, OTA, AMR, MIDI, MXMF, XMF, OGG, M4A, Közepes, AWB, OGA, AAC |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Médialejátszás: | M4V, 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Hangszórók: | Sztereó |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

