Samsung Galaxy A26 17 cm (6,7") hibrid dupla SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh fekete
Kód: TKOSA1SZA1848
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A26 17 cm (6,7") hibrid dupla SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh fekete| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor típusa | Samsung Exynos |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,4 GHz |
| NFC | Igen |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| 5G szabvány | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| 4G adatsebesség (max.) | 1200 Mbps |
| 5G adatátviteli sebesség (max.) | 2,33 Gbps |
| 5G sáv támogatás | 1800, 2600, 2500, 850, 700, 2300, 3700 MHz, 2100, 900, 800, 3500 |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok támogatása | 1800, 800, 850, 2300, 900, 1500, 2600 MHz, 1900, 2100, 2500, 700 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| Bluetooth | Igen |
| SIM-kártya képességei | Hibrid dupla SIM |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) szabványok |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 1900, 900, 850, 2100 MHz |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 3G szabványok | UMTS, WCDMA |
| Felhasználói memória | 234,3 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 10W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 25 W |
| USB tápellátás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 77,5 mm |
| Magasság | 164 mm |
| Súly | 200 g |
| Mélység | 7,7 mm |
| Operációs rendszer elágazása | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Platform | Android |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Google alkalmazástámogatás | Google Chrome, Google Play, Google Drive, YouTube, Google Meet, Gmail |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Pixelsűrűség | 387ppi |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Kijelző fényereje | 800 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója | 17 cm (6,7") |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla üveg 7 |
| A képalkotó technológia marketingneve | Szuper AMOLED |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 480 képkocka/másodperc |
| Képstabilizátor | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 13 megapixeles |
| Makrofotózás | Igen |
| Digitális zoom | 10x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 8MP |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/5.0" |
| Támogatott kamerakép-formátumok | DNG, HEIF, JPEG |
| Hátsó kamera látómezője | 77° |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Portré mód | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete | 1/3.0" |
| Vaku típusa | JÉG |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 89° |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/4.0" |
| Előlapi kamera látómezője | 80° |
| A második hátsó kamera látómezeje | 120° |
| Éjszakai mód | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 2MP |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/2,76" |
| Lassított felvétel sebessége | 480 képkocka/másodperc HD felbontásban, 240 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | délután 5 órakor |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,23 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| Médialejátszás | M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV |
| Támogatott hangfájl-formátumok | RTX, OGA, WAV, AWB, MP3, RTTTL, FLAC, AAC, 3GA, IMY, AMR, MIDI, XMF, OTA, MXMF, OGG, M4A, közepes |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Galilei | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály | B. |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Javíthatósági osztály | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 2225 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP67 |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.296 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097072799 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| 4G adatsebesség (max.): | 1200 Mbps |
| 5G adatátviteli sebesség (max.): | 2,33 Gbps |
| 5G sáv támogatás: | 1800, 2600, 2500, 850, 700, 2300, 3700 MHz, 2100, 900, 800, 3500 |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 800, 850, 2300, 900, 1500, 2600 MHz, 1900, 2100, 2500, 700 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Bluetooth: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Hibrid dupla SIM |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 900, 850, 2100 MHz |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| Felhasználói memória: | 234,3 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 25 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 77,5 mm |
| Magasság: | 164 mm |
| Súly: | 200 g |
| Mélység: | 7,7 mm |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Chrome, Google Play, Google Drive, YouTube, Google Meet, Gmail |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 387ppi |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző fényereje: | 800 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla üveg 7 |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 480 képkocka/másodperc |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Makrofotózás: | Igen |
| Digitális zoom: | 10x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5.0" |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | DNG, HEIF, JPEG |
| Hátsó kamera látómezője: | 77° |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3.0" |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 89° |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/4.0" |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 2MP |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/2,76" |
| Lassított felvétel sebessége: | 480 képkocka/másodperc HD felbontásban, 240 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | délután 5 órakor |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,23 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Médialejátszás: | M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | RTX, OGA, WAV, AWB, MP3, RTTTL, FLAC, AAC, 3GA, IMY, AMR, MIDI, XMF, OTA, MXMF, OGG, M4A, Közepes |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | B. |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 2225 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

