Samsung Galaxy A26 17 cm (6,7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Menta
Kód: TKOSA1SZA1860
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A26 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB typu C 8 GB 256 GB 5000 mAh Mátová barva| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,4 GHz |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 2100 MHz, 900, 1900, 850 |
| Podporována pásma 4G | 850, 900, 1800, 700, 2600 MHz, 1900, 2100, 2500, 800, 1500, 2300 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podpora pásem 5G | 2300, 3700 MHz, 3500 MHz, 2100, 2600, 700, 800, 900, 1800, 850, 2500 |
| Rychlost přenosu dat 5G (max.) | 2,33 Gbit/s |
| Datová rychlost 4G (max.) | 1200 Mbit/s |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Uživatelská paměť | 234,3 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 25 W |
| Barva | Mátová barva |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Hmotnost | 200 g |
| Šířka | 77,5 mm |
| Výška | 164 mm |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Podpora Google aplikací | Google Drive, YouTube, Google Meet, Google Play, Google Chrome, Gmail |
| Vidlice operačního systému | One UI 7.0 |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Jas displeje | 800 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 px |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 7 |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Hustota pixelů | 387 ppi |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Typ blesku | LED |
| Panorama | Ano |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 89° |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Noční režim | Ano |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/4.0" |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/2.76" |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/5.0" |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Režim portrétu | Ano |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/3.0" |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Zorné pole zadní kamery | 77° |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Digitální zoom | 10x |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 480 fps |
| Makrofotografie | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Doba nabíjení baterie | 1,23 h |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Média pro přehrávání | MKV, 3GP, FLV, M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, IMY, WAV, MXMF, XMF, OGG, M4A, Střední, MP3, RTTTL, RTX, OTA, OGA, AMR, MIDI, AAC, AWB, FLAC |
| Galileo | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097072843 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 2100 MHz, 900, 1900, 850 |
| 4G sávok támogatása: | 850, 900, 1800, 700, 2600 MHz, 1900, 2100, 2500, 800, 1500, 2300 |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 3700 MHz, 2100, 2600, 700, 800, 900, 1800, 850, 2500 |
| 5G adatátviteli sebesség (max.): | 2,33 Gbps |
| 4G adatsebesség (max.): | 1200 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Felhasználói memória: | 234,3 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 25 W |
| Szín: | Menta színű |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Súly: | 200 g |
| Szélesség: | 77,5 mm |
| Magasság: | 164 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Drive, YouTube, Google Meet, Google Play, Google Chrome, Gmail |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 7.0 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Kijelző fényereje: | 800 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla üveg 7 |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Pixelsűrűség: | 387ppi |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Panoráma: | Igen |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 89° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/4.0" |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/2,76" |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5.0" |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 2MP |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3.0" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera látómezője: | 77° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Digitális zoom: | 10x |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 480 képkocka/másodperc |
| Makrofotózás: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | DNG, HEIF, JPEG |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Lassított felvétel sebessége: | 480 képkocka/másodperc HD felbontásban, 240 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Energiahatékonysági osztály: | C |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,23 óra |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, FLV, M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | 3GA, IMY, WAV, MXMF, XMF, OGG, M4A, Közepes, MP3, RTTTL, RTX, OTA, OGA, AMR, MIDI, AAC, AWB, FLAC |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

