Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Hybridní Dual SIM 4G USB typu C 4 GB 128 GB 5000 mAh Zelená
Kód: TKOSA1SZA1735
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Hybridní Dual SIM 4G USB typu C 4 GB 128 GB 5000 mAh Zelená| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,2 GHz |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Podporována pásma 4G | 1800, 900, 800, 850, 700, 2100, 2300, 2500, 2600 MHz |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 900, 850, 2100 MHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Schopnosti SIM karty | Hybridní Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1,5 TB |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Uživatelská paměť | 108,3 GB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 25 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Barva | Zelená |
| Výška | 164,4 mm |
| Hmotnost | 200 g |
| Šířka | 77,9 mm |
| Hloubka | 7,9 mm |
| Platforma | Android |
| USB port | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Videohovor | Ano |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 px |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Typ panelu | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Digitální zoom | 10x |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 120 fps |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 120fps @HD |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| AC adaptér | Ne |
| Podporované formáty zvukových souborů | AWB, 3GA, IMY, MXMF, AMR, MIDI, MP3, RTTTL, RTX, FLAC, AAC, OGG, M4A, Střední, XMF, OTA, WAV, OGA |
| Média pro přehrávání | MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, AV1, M4V, MP4 |
| Reproduktory | Mono |
| Varování | Zařízení nevyhazujte do běžného odpadkového koše, obraťte se na místní sběrnu elektronického odpadu., Nevystavujte zařízení vysokým teplotám nebo přímému ohni., V případě poškození jednotky se vyhněte přímému kontaktu s kapalinami nebo látkami. |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Galileo | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | B |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie na cyklus | 2710 min |
| Ano | |
| SMS | Ano |
| Magnetický senzor | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095822990 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,2 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 5G szabvány: | Nem támogatott |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 900, 800, 850, 700, 2100, 2300, 2500, 2600 MHz |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 850, 2100 MHz |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Hibrid dupla SIM |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1,5 TB |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| Felhasználói memória: | 108,3 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 25 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Magasság: | 164,4 mm |
| Súly: | 200 g |
| Szélesség: | 77,9 mm |
| Mélység: | 7,9 mm |
| Platform: | Android |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Videohívás: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Digitális zoom: | 10x |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 120 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 2MP |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Lassított felvétel sebessége: | 120 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AWB, 3GA, IMY, MXMF, AMR, MIDI, MP3, RTTTL, RTX, FLAC, AAC, OGG, M4A, Közepes, XMF, OTA, WAV, OGA |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM, AV1, M4V, MP4 |
| Hangszórók: | Monó |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést. |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | B. |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 2710 perc |
| Email: | Igen |
| SMS: | Igen |
| Mágneses érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

