POKUSA RawDietLine Krill - doplňky stravy pro psy a kočky - 700g
Kód: VETPKSSPU0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Krill - doplňky stravy pro psy a kočky - 700g| Typ balení | Plastová nádoba |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Hmotnost | 700 g |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Podpora chuti k jídlu, Silná imunita |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost | 4,6% |
| Obsah tuku | 20,6% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.87 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919784 |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Hmotnost: | 700 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Podpora chuti k jídlu, Silná imunita |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Bez lepku |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost: | 4,6% |
| Obsah tuku: | 20,6% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

