POKUSA RawDietLine Béta-Glükán - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 250g
Kód: VETPKSSPU0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Béta-Glükán - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 250g| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Lábadozás, Felépülés, Étvágyjavítás, Erős immunitás |
| Súly | 250 g |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők | Immunitás támogatása, lábadozás |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Nedvességtartalom | 5% |
| Fehérjék | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919401 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Felépülési idő, Felépülés, Étvágygerjesztő, Erős immunitás |
| Súly: | 250 g |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők: | Immunitás támogatás, Lábokozás |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Nedvességtartalom: | 5% |
| Fehérjék: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

