Panasonic KX-TG2512 DECT telefon szürke hívóazonosító
Kód: TELPANTSB0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Panasonic KX-TG2512 DECT telefon szürke hívóazonosító| Készenléti idő | 170 óra |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Akkumulátor töltési ideje | 7 óra |
| Akkumulátor típusa | Nikkel-metál-hidrid (NiMH), AAA |
| Beszélgetési idő | 18 órakor |
| Rögzítési módszer | Asztal/fal |
| Telefon az időseknek | Nem |
| Szín | Szürke |
| Háttérvilágítású gombok | Nem |
| Fejhallgató súlya | 130 g |
| Alapsúly | 110 g |
| Alapméretek | 98 × 121 × 54 mm |
| Kézibeszélő méretei | 48 × 32 × 159 mm |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Dallamok száma | 12 |
| Integrált telefonüzenetrögzítő | Nem |
| Csengőhang hangerőszintek száma | 7 |
| Fejhallgató típusa | Vezeték nélküli kézibeszélő |
| Modell | DECT telefon |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző átlója | 3,56 cm (1,4") |
| Háttérvilágítás színe | Narancs |
| Kijelzőszínek száma | Monokróm |
| Kijelzősorok száma | 3 sor |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Tartalmazza az alapot | Igen |
| A mellékelt fejhallgatók száma | 2 |
| Töltésjelző | Igen |
| Akkumulátor teljes töltöttségének jelzője | Igen |
| Hívás fogadása bármelyik gombbal | Igen |
| Navigációs billentyű | Igen |
| Hangerőszabályzó | Digitális |
| Ébresztőóra | Nem |
| Óra naptárral | Igen |
| Hangos hallgatás | Igen |
| Tárcsázás | Hang/Impulzus |
| SMS | Nem |
| A telefonhívó helye | Kézibeszélő |
| Telefonkönyv kapacitása | 50 tétel |
| Konferenciahívás | Igen |
| Újrahívás | Igen |
| Újrahívási lista kapacitása | 10 |
| Hívóazonosító | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 5025232570713 |
| Készenléti idő: | 170 óra |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 7 óra |
| Akkumulátor típusa: | Nikkel-fémhidrid (NiMH), AAA |
| Beszélgetési idő: | 18 órakor |
| Rögzítési módszer: | Asztal/fal |
| Telefon az időseknek: | Nem |
| Szín: | Szürke |
| Háttérvilágítású gombok: | Nem |
| Fejhallgató súlya: | 130 g |
| Alapsúly: | 110 g |
| Alapméretek: | 98 × 121 × 54 mm |
| Kézibeszélő méretei: | 48 × 32 × 159 mm |
| Vezeték nélküli kapcsolat: | Igen |
| Dallamok száma: | 12 |
| Integrált telefonüzenetrögzítő: | Nem |
| Csengőhang hangerőszintek száma: | 7 |
| Fejhallgató típusa: | Vezeték nélküli kézibeszélő |
| Modell: | DECT telefon |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,56 cm (1,4") |
| Háttérvilágítás színe: | Narancs |
| Kijelzőszínek száma: | Monokróm |
| Kijelzősorok száma: | 3 sor |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Tartalmazza az alapot: | Igen |
| A mellékelt fejhallgatók száma: | 2 |
| Töltésjelző: | Igen |
| Akkumulátor teljes töltöttségének jelzője: | Igen |
| Hívás fogadása bármelyik gombbal: | Igen |
| Navigációs billentyű: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Digitális |
| Ébresztőóra: | Nem |
| Óra naptárral: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Tárcsázás: | Hang/Impulzus |
| SMS: | Nem |
| A telefonhívó helye: | Kézibeszélő |
| Telefonkönyv kapacitása: | 50 tétel |
| Konferenciahívás: | Igen |
| Újrahívás: | Igen |
| Újrahívási lista kapacitása: | 10 |
| Hívóazonosító: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

