Panasonic KX-TG1611 DECT telefon, fekete, hívóazonosító
Kód: TELPANTSB0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Panasonic KX-TG1611 DECT telefon, fekete, hívóazonosító| Akkumulátor töltési ideje | 7 óra |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Akkumulátor típusa | Nikkel-metál-hidrid (NiMH), AAA |
| Beszélgetési idő | 15 óra |
| Készenléti idő | 170 óra |
| Tápegység típusa | Légkondicionáló |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Szín | Fekete |
| Alapsúly | 98 g |
| Kézibeszélő méretei | 49 × 30 × 159 mm |
| Alapméretek | 90 × 50 × 100 mm |
| Fejhallgató súlya | 126 g |
| Mac OS-kompatibilis | Nem |
| Frekvenciasáv | 1,9 GHz |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Dallamok száma | 6 |
| Integrált telefonüzenetrögzítő | Nem |
| Kijelzősorok száma | 1 sor |
| Háttérvilágítás színe | Borostyán |
| Kijelző átlója | 3,18 cm (1,25") |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Használati utasítás | Igen |
| Töltő | Igen |
| Tartalmazza az alapot | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Hívás fogadása bármelyik gombbal | Igen |
| Óra naptárral | Igen |
| Navigációs billentyű | Igen |
| Hangerőszabályzó | Digitális |
| Hangos hallgatás | Nem |
| Telefonkönyv kapacitása | 50 tétel |
| Mikrofon némítása | Igen |
| Több fejhallgató használatának lehetősége | 6 |
| Több alaplap használatának lehetősége | 1 |
| Konferenciahívás | Igen |
| Híváslista bejegyzések | 50 |
| Újrahívás | Igen |
| Újrahívási lista kapacitása | 10 |
| Hívóazonosító | Igen |
| Közvetlen hívás | 50 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5025232621651 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 7 óra |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor típusa: | Nikkel-fémhidrid (NiMH), AAA |
| Beszélgetési idő: | 15 óra |
| Készenléti idő: | 170 óra |
| Tápegység típusa: | Légkondicionáló |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Szín: | Fekete |
| Alapsúly: | 98 g |
| Kézibeszélő méretei: | 49 × 30 × 159 mm |
| Alapméretek: | 90 × 50 × 100 mm |
| Fejhallgató súlya: | 126 g |
| Mac OS-kompatibilis: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 1,9 GHz |
| Vezeték nélküli kapcsolat: | Igen |
| Dallamok száma: | 6 |
| Integrált telefonüzenetrögzítő: | Nem |
| Kijelzősorok száma: | 1 sor |
| Háttérvilágítás színe: | Borostyán |
| Kijelző átlója: | 3,18 cm (1,25") |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Használati utasítás: | Igen |
| Töltő: | Igen |
| Tartalmazza az alapot: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Hívás fogadása bármelyik gombbal: | Igen |
| Óra naptárral: | Igen |
| Navigációs billentyű: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Digitális |
| Hangos hallgatás: | Nem |
| Telefonkönyv kapacitása: | 50 tétel |
| Mikrofon némítása: | Igen |
| Több fejhallgató használatának lehetősége: | 6 |
| Több alaplap használatának lehetősége: | 1 |
| Konferenciahívás: | Igen |
| Híváslista bejegyzések: | 50 |
| Újrahívás: | Igen |
| Újrahívási lista kapacitása: | 10 |
| Hívóazonosító: | Igen |
| Közvetlen hívás: | 50 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

