OPPO Find X9 16,7 cm (6.59") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 12 GB 512 GB 7025 mAh Černá
Kód: TKOOPPSZA0132
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OPPO Find X9 16,7 cm (6.59") Dual SIM Android 16.0 5G USB typu C 12 GB 512 GB 7025 mAh Černá| Neurální procesorová jednotka (NPU) | MediaTek NPU 990 |
| Model procesoru | 9500 |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,21 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvenční pásmo | Čtyřpásmová síť |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| NFC | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 3G | HSUPA, HSDPA |
| Standardy 4G | LTE |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 12 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 512 GB |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5X |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 80 W |
| Název barvy | Space Black |
| Barva | Černá |
| Výška | 157 mm |
| Hloubka | 7,99 mm |
| Šířka | 73,9 mm |
| Hmotnost | 203 g |
| Hmotnost včetně balení | 448,5 g |
| Hloubka balení | 98 mm |
| Šířka balení | 184 mm |
| Výška balení | 32 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Typ vyzvánění | Polyfonní |
| Vidlice operačního systému | ColorOS |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB port | Ano |
| Bezdrátový nabíjecí výkon | 50 W |
| Chytrá kontrola | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperVOOC |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Marketingový název zobrazovací technologie | ProXDR |
| Rychlost odezvy na dotyk | 240 Hz |
| Poměr obrazovky k tělu | 95,4% |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Hustota pixelů | 460 ppi |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Úhlopříčka displeje | 16,7 cm (6.59") |
| Rozlišení displeje | 2760 x 1256 px |
| Barevná škála DCI-P3 | 100% |
| Jas displeje | 800 cd/m² |
| Typ panelu | AMOLED |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk přední kamery | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 120° |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| 3D zadní kamera | Ne |
| 3D hloubka přední kamery | Ne |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,6 |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,6 |
| Kapacita baterie | 7025 mAh |
| Typ baterie | Silicon-Carbon (Si-C) |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Stručný návod | Ano |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| GPS | Ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie v cyklech | 1300 |
| Výdrž baterie na cyklus | 1674 min |
| Třída opravitelnosti | B |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | D |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.53 kg |
| EAN vonalkód: | 6932169384889 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | |
| Processzor modell: | 9500 |
| Processzor típusa: | MediaTek Dimensity |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,21 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Frekvenciasáv: | Négysávos hálózat |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| NFC: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | HSUPA, HSDPA |
| 4G szabványok: | LTE |
| Virtuális RAM (max.): | 12 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 80 W |
| Szín neve: | Űrfekete |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 157 mm |
| Mélység: | 7,99 mm |
| Szélesség: | |
| Súly: | 203 g |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolási mélység: | 98 mm |
| Csomag szélessége: | 184 mm |
| Csomag magassága: | 32 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Gyűrű típusa: | Többszólamú |
| Operációs rendszer elágazása: | ColorOS |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény: | 50W |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | SzuperVOOC |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Hangutasítások: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | |
| Érintési válaszsebesség: | 240 Hz |
| Képernyő-test arány: | |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Pixelsűrűség: | 460ppi |
| Színmélység: | 10 bit |
| Kijelző átlója: | |
| Kijelző felbontása: | |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Kijelző fényereje: | 800 cd/m² |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 7i |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera felbontása: | 32MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Előlapi kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.6 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.6 |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátor típusa: | Szilícium-szén (Si-C) |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1300 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | D |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

