OnePlus Watch 3 43mm 3,35 cm (1.32") AMOLED Digitální 466 x 466 px Dotyková obrazovka Černá, Titanová Wi-Fi GPS
Kód: AKGONESMA0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OnePlus Watch 3 43mm 3,35 cm (1.32") AMOLED Digitální 466 x 466 px Dotyková obrazovka Černá, Titanová Wi-Fi GPS| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Galileo | Ano |
| Funkce alarmu SOS | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Časovač | Ano |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Detekce spánkové apnoe | Ano |
| Automatická detekce denních aktivit | Ano |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Barometr | Ano |
| Doporučená aktivita | Lyžování, Eliptický, Chůze, Tenis, Běhání, Plavání, Badminton, Jízda na kole, Rowing |
| Kvalita spánku | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Ovládání hudby | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Budík | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Dynamika běhu | Ano |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Kalendář | Ano |
| Kapacita baterie | 354 mAh |
| Výdrž baterie | 7 dny |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 60 h |
| Velikost pouzdra na hodinky | 43 mm |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Barva pásu | Černá |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Materiál pásku | Guma |
| Materiál pouzdra na hodinky | Nerezová ocel |
| Barva pouzdra na hodinky | Černá, Titanová |
| Velikost zápěstí | 130 - 210 mm |
| Tvar | Kulatý |
| Šířka | 43,2 mm |
| Tloušťka | 1,1 cm |
| Hloubka | 43,2 mm |
| Hmotnost | 37,8 g |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | Snapdragon W5 Gen 1 |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Rozlišení displeje | 466 x 466 px |
| Úhlopříčka displeje | 3,35 cm (1.32") |
| Barevný displej | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Hustota pixelů | 352 ppi |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Návod na použití | Ano |
| Nabíjecí základna | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 6921815628606 |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Galilei: | Igen |
| SOS riasztási funkció: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Pulzusmérő típusa: | Optikai |
| Alvási apnoe észlelése: | Igen |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése: | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Síelés, Elliptikus, Séta, Tenisz, Futás, Úszás, Tollaslabda, Kerékpározás, Evezés |
| Alvásminőség: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Naptár: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 354mAh |
| Akkumulátor élettartama: | 7 nap |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 60 óra |
| Óratok mérete: | 43 mm |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Öv színe: | Fekete |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Ragasztószalag anyaga: | Gumi |
| Óratok anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe: | Fekete, Titán |
| Csuklóméret: | 130 - 210 mm |
| Arc: | Kerek |
| Szélesség: | 43,2 mm |
| Vastagság: | 1,1 cm |
| Mélység: | 43,2 mm |
| Súly: | 37,8 g |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| NFC: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzor modell: | Snapdragon W5 1. generáció |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Kijelző felbontása: | 466 x 466 képpont |
| Kijelző átlója: | 3,35 cm (1,32") |
| Színes kijelző: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Pixelsűrűség: | 352ppi |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Használati utasítás: | Igen |
| Töltőbázis: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

