Motorola moto g06 17,5 cm (6.88") Dual SIM Android 15 4G USB typu C 4 GB 64 GB 5200 mAh Modrá
Kód: TKOMOTSZA0558
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola moto g06 17,5 cm (6.88") Dual SIM Android 15 4G USB typu C 4 GB 64 GB 5200 mAh Modrá| Počet jader procesoru | 8 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Model procesoru | Helio G81 Extreme |
| Takt procesoru | 1,7 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| NFC | Ne |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Frekvenční pásmo | Čtyřpásmová síť |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 5 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Modrá |
| Název barvy | Tapestry |
| Základní materiál | Umělá kůže, Plast |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Prachuodolný |
| Hmotnost | 194 g |
| Šířka | 77,5 mm |
| Výška | 171,3 mm |
| Hloubka | 8,31 mm |
| Typ vyzvánění | MP3 |
| Platforma | Android |
| Virtuální asistent | Google Gemini |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| USB port | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| USB verze | 2.0 |
| Konektor USB | USB typu C |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Typ panelu | LCD |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Technologie specifické pro značku | Water touch |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Jas displeje | 450 cd/m² |
| Max. jas displeje (venkovní) | 600 cd/m² |
| Hustota pixelů | 395 ppi |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 17,5 cm (6.88") |
| Rozlišení displeje | 1640 x 720 px |
| Nativní poměr stran | 20.5:9 |
| Poměr obrazovky k tělu | 84,5% |
| Režimy nahrávání videa | 1080p, 720p |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Panorama | Ano |
| Blesk přední kamery | Ne |
| Detekce obličeje | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| 3D hloubka přední kamery | Ne |
| Režim portrétu | Ano |
| 3D zadní kamera | Ne |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Samospoušť | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Stručný návod | Ano |
| Ochranné pouzdro | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Ochranná fólie | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| AC adaptér | Ne |
| FM rádio | Ano |
| Reproduktory | Stereo |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Třída opravitelnosti | A |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP64 |
| Výdrž baterie na cyklus | 3321 min |
| Snímač gest | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 840493607665 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processzor modell: | Helio G81 Extreme |
| Processzor órajelsebessége: | 1,7 GHz |
| Processzor típusa: | MediaTek |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| NFC: | Nem |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Frekvenciasáv: | Négysávos hálózat |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G szabványok: | LTE |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 5G szabvány: | Nem támogatott |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| RAM típus: | LPDDR4X |
| Virtuális RAM (max.): | 8 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 5W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Szín neve: | |
| Alapanyag: | Műbőr, Műanyag |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Súly: | 194 g |
| Szélesség: | 77,5 mm |
| Magasság: | 171,3 mm |
| Mélység: | 8,31 mm |
| Gyűrű típusa: | MP3 |
| Platform: | Android |
| Virtuális asszisztens: | Google Gemini |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Hangutasítások: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Grafikus kártya: | Mali-G52 MC2 |
| Panel típusa: | LCD |
| Színmélység: | 8 bit |
| Márkaspecifikus technológiák: | Víz érintése |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 3 |
| Kijelző fényereje: | 450 cd/m² |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 600 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 395ppi |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző átlója: | 17,5 cm (6,88") |
| Kijelző felbontása: | 1640 x 720 képpont |
| Natív képarány: | 20.5:9 |
| Képernyő-test arány: | 84,5% |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 720p |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Panoráma: | Igen |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Portré mód: | Igen |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Önkioldó: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 8MP |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Védőtok: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Védőfólia: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| FM-rádió: | Igen |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Javíthatósági osztály: | ÉS |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP64 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3321 perc |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

